MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 9041334
nr 904 1334
Vitrinskåp
Carl Malmsten, Undantaget, längd: 96 cm, höjd: 177 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 4 augusti 2014
kl 20:14:32
2.600 kr
3.000 kr
3.400 kr